Gizlilik ve Güvenlik

Bilgilerinizin Gizliliği

Müşterilerimize ait kişisel bilgiler, gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler BahaDeri.com'da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında gönderici firmaya aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. BahaDeri.com, müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek ve ayrıca ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrılanların bilgileri silinir, BahaDeri.com tarafından kullanılmaz.


Ödeme Güvenliği

Banka havalesi ile alınan ödemelerde müşteri banka bilgileinin BahaDeri.com tarafından alınması mümkün değildir. Kredi kartı ile tek çekim ve taksitli işlemler için işlemleriniz ödeme alma servisi olan İyzico tarafından ödeme yapabilmeniz için alınır. BahaDeri.com üzerinden yapılan tüm işlemleriniz ComodoSSL tarafından sağlanan 256 Bit SSL Sertifikası ile korunur.